Suplování:   Středa 17.4.2019 (lichý)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Copáková Michaela

-

VLÁ

-

-

KOZ

-

-

   

Kubal Tomáš

-

-

-

-

-

..

..

..

..

Tauer Stanislav

       

..

       

Váchalová Božena

-

-

MIL

-

-

..

-

..

..

Změny v rozvrzích učitelů:

Kozová Zdeňka

5.hod

supl. (COP)

Aj

7.B (Aj2)+

(2-12)

za odpadlou

Milsimerová Gabriela

2.hod

přesun <<

Pp

7.C

(2-07)

z 26.4. 6.hod

 

3.hod

supl. (VÁ)

Z

6.C

(2-21)

za odpadlou

Rybár Ivan

1.hod

přesun <<

M

9.C

(2-05)

z 15.4. 1.hod

Tauer Stanislav

1.hod

přesun >>

Čj

9.C

 

na 15.4. 1.hod

 

2.hod

přesun >>

Čj

7.C

 

na 26.4. 6.hod

Vlčková Dagmar

2.hod

supl. (COP)

Aj

6.A (Aj1)

(2-12)

za odpadlou

Změny v rozvrzích tříd:

6.A

2.hod

Aj

Aj1

(2-12)

supluje

Vlčková Dagmar

(COP)

6.C

3.hod

Z

 

(2-21)

supluje

Milsimerová Gabriela

(VÁ)

 

5.hod

Ov

   

odpadá

 

(TA)

6.D

6.hod

Z

   

odpadá

 

(VÁ)

7.A

5.hod

Aj

Aj2

(2-12)

supluje

Kozová Zdeňka

(COP)

7.B

5.hod

Aj

Aj2

(2-12)

supluje

Kozová Zdeňka

(COP)

7.C

2.hod

Pp

 

(2-07)

přesun <<

Milsimerová Gabriela

z 26.4. (Pá) 6.hod

 

2.hod

Čj

   

přesun >>

 

na 26.4. (Pá) 6.hod

7.D

8.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(KUB)

 

8.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(VÁ)

8.B

6.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(KUB)

8.C

7.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(KUB)

8.D

9.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(VÁ)

 

9.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(KUB)

9.C

1.hod

M

 

(2-05)

přesun <<

Rybár Ivan

z 15.4. (Po) 1.hod

 

1.hod

Čj

   

přesun >>

 

na 15.4. (Po) 1.hod

 

 

Suplování:   Úterý 23.4.2019 (sudý)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Milsimerová Gabriela

-

       

TH

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Milsimerová Gabriela

5.hod

přesun >>

Ch

9.B

 

na 16.4. 2.hod

Rybárová Jana

5.hod

přesun <<

M

9.B

(2-26)

z 16.4. 2.hod

Štenglová Petra

3.hod

přesun <<

M

7.C

(2-21)

z (9.4. 2.hod)

Tauer Stanislav

3.hod

přesun >>

Čj

7.C

 

na 9.4. 2.hod

Thomayerová Vladislava

6.hod

supl. (MIL)

Ch

8.D

(2-11)

dozor

Změny v rozvrzích tříd:

7.C

3.hod

M

 

(2-21)

přesun <<

Štenglová Petra

z (9.4. 2.hod)

 

3.hod

Čj

   

přesun >>

 

na 9.4. 2.hod

8.D

6.hod

Ch

 

(2-11)

supluje

Thomayerová Vladislava

(MIL)

9.B

5.hod

M

 

(2-26)

přesun <<

Rybárová Jana

z 16.4. (Út) 2.hod

 

5.hod

Ch

   

přesun >>

 

na 16.4. (Út) 2.hod

 

 

Suplování:   Středa 24.4.2019 (sudý)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Copáková Michaela

-

SVA

-

-

KF

-

-

   

Holoubková Olga

ŠIL

-

-

-

-

MRK

-

-

 

Kubal Tomáš

-

-

-

-

-

..

..

..

..

Milsimerová Gabriela

>>

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Hašková Ivana

2.hod

přesun <<

Z

7.C

(2-07)

z 26.4. 1.hod

Kufnerová Marie

5.hod

spojeno (COP)

Aj

7.B (Aj2)+

(2-31)

 

Milsimerová Gabriela

5.hod

přesun >>

Pp

9.B

 

na 16.4. 3.hod

 

6.hod

přesun >>

Pp

7.B

 

na 16.4. 1.hod

Mrkosová Jana

6.hod

spojeno (HOL)

Aj

8.D (Aj2)

(2-26)

 

Rybár Ivan

1.hod

přesun <<

M

9.C

(2-05)

z 30.4. 1.hod

Rybárová Jana

5.hod

přesun <<

Fy

9.B

(2-15)

z 16.4. 3.hod

 

6.hod

přesun <<

M

7.B

(2-09)

z 16.4. 1.hod

Svachoučková Eva

2.hod

spojeno (COP)

Aj

6.A (Aj1)

(2-09)

 

Šilhavá Miroslava

1.hod

supl. (HOL)

Čj

6.C

(2-31)

do úvazku

Tauer Stanislav

1.hod

přesun >>

Čj

9.C

 

na 30.4. 1.hod

 

2.hod

přesun >>

Čj

7.C

 

na 26.4. 1.hod

 

5.hod

přesun >>

Ov

6.C

 

na 29.4. 6.hod

Váchalová Božena

5.hod

přesun <<

Z

6.C

(2-05)

z 29.4. 6.hod

Vančurová Dagmar

1.hod

přesun <<

Čj

8.C

(2-11)

z (15.5. 3.hod)

Změny v rozvrzích tříd:

6.A

2.hod

Aj

Aj1

(2-09)

spojí

Svachoučková Eva

(COP)

6.C

1.hod

Čj

 

(2-31)

supluje

Šilhavá Miroslava

(HOL)

 

5.hod

Z

 

(2-05)

přesun <<

Váchalová Božena

z 29.4. (Po) 6.hod

 

5.hod

Ov

   

přesun >>

 

na 29.4. (Po) 6.hod

7.A

5.hod

Aj

Aj2

(2-31)

spojí

Kufnerová Marie

(COP)

7.B

5.hod

Aj

Aj2

(2-31)

spojí

Kufnerová Marie

(COP)

 

6.hod

M

 

(2-09)

přesun <<

Rybárová Jana

z 16.4. (Út) 1.hod

 

6.hod

Pp

   

přesun >>

 

na 16.4. (Út) 1.hod

7.C

2.hod

Z

 

(2-07)

přesun <<

Hašková Ivana

z 26.4. (Pá) 1.hod

 

2.hod

Čj

   

přesun >>

 

na 26.4. (Pá) 1.hod

7.D

8.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(KUB)

8.B

6.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(KUB)

8.C

1.hod

Čj

 

(2-11)

přesun <<

Vančurová Dagmar

z (15.5. 3.hod)

 

1.hod

Ch

   

přesun >>

 

na 15.5. 3.hod

 

7.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(KUB)

8.D

6.hod

Aj

Aj2

(2-26)

spojí

Mrkosová Jana

(HOL)

 

9.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(KUB)

9.B

5.hod

Fy

 

(2-15)

přesun <<

Rybárová Jana

z 16.4. (Út) 3.hod

 

5.hod

Pp

   

přesun >>

 

na 16.4. (Út) 3.hod

9.C

1.hod

M

 

(2-05)

přesun <<

Rybár Ivan

z 30.4. (Út) 1.hod

 

1.hod

Čj

   

přesun >>

 

na 30.4. (Út) 1.hod

 

 

Suplování:   Čtvrtek 25.4.2019 (sudý)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Láska Jiří

-

FR

KUB

-

VLÁ

KAL

-

 

Milsimerová Gabriela

MRK

 

TH

   

VAN

-

..

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Frček Michal

3.hod

supl. (LÁ)

Tv

9.B (Chl)

(H-A)

dozor

Kalinová Olga

7.hod

spojeno (LÁ)

Tv

7.B (Chl)

(H-B)

 

Kubal Tomáš

4.hod

supl. (LÁ)

Tv

9.C (Chl)

(H-A)

dozor

Mrkosová Jana

1.hod

supl. (MIL)

Ch

8.D

(2-11)

dozor

Thomayerová Vladislava

3.hod

supl. (MIL)

Z

6.B

(2-11)

dozor

Váchalová Božena

1.hod

spojeno (LÁ)

Tv

6.D (Chl)

(H-B)

 

Vančurová Dagmar

6.hod

Dozor v šatně

 

Vlčková Dagmar

6.hod

Dozor v jídelně

 

Změny v rozvrzích tříd:

6.B

3.hod

Z

 

(2-11)

supluje

Thomayerová Vladislava

(MIL)

6.D

1.hod

Tv

Chl

(H-B)

spojí

Váchalová Božena

(LÁ)

7.B

7.hod

Tv

Chl

(H-B)

spojí

Kalinová Olga

(LÁ)

8.D

1.hod

Ch

 

(2-11)

supluje

Mrkosová Jana

(MIL)

9.A

8.hod

Ch

   

odpadá

 

(MIL)

9.B

3.hod

Tv

Chl

(H-A)

supluje

Frček Michal

(LÁ)

9.C

4.hod

Tv

Chl

(H-A)

supluje

Kubal Tomáš

(LÁ)

 

 

Suplování:   Pátek 26.4.2019 (sudý)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Kubal Tomáš

-

-

HAS

-

..

..

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Hašková Ivana

1.hod

přesun >>

Z

7.C

 

na 24.4. 2.hod

 

3.hod

spojeno (KUB)

Tv

6.C (Chl)

(H-B)

 

Kupilíková Alena

5.hod

přesun <<

Čj

6.D

(2-16)

z 15.4. 2.hod

Milsimerová Gabriela

5.hod

přesun >>

Vz

6.D

 

na 15.4. 2.hod

 

6.hod

přesun >>

Pp

7.C

 

na 17.4. 2.hod

Tauer Stanislav

1.hod

přesun <<

Čj

7.C

(2-06)

z 24.4. 2.hod

 

6.hod

přesun <<

Čj

7.C

(2-07)

z 17.4. 2.hod

Změny v rozvrzích tříd:

6.C

3.hod

Tv

Chl

(H-B)

spojí

Hašková Ivana

(KUB)

6.D

5.hod

Čj

 

(2-16)

přesun <<

Kupilíková Alena

z 15.4. (Po) 2.hod

 

5.hod

Vz

   

přesun >>

 

na 15.4. (Po) 2.hod

7.C

1.hod

Čj

 

(2-06)

přesun <<

Tauer Stanislav

z 24.4. (St) 2.hod

 

1.hod

Z

   

přesun >>

 

na 24.4. (St) 2.hod

 

6.hod

Čj

 

(2-07)

přesun <<

Tauer Stanislav

z 17.4. (St) 2.hod

 

6.hod

Pp

   

přesun >>

 

na 17.4. (St) 2.hod

7.D

5.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(KUB)

8.D

6.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(KUB)

 

Zpracováno v systému Bakaláři